TOPlist

 

 

O NÁS

Firma Večeřa & Vitásek – stavitelé vznikla v roce 1996 sloučením dvou fyzických osob do sdružení podnikajících osob pod názvem Večeřa a Vitásek – stavitelé.

>>> Firma je registrovaným členem programu Heluz dům <<<

Firma vznikala od začátku devadesátých let, kdy vzájemnou spoluprací při společných spolupracích , které započaly již při projekčních prací ch plynofikování obcí (Otaslavice, Měrovice, Stříbrnice, Pavlovice atd.) Při výstavbě římskokatolických kostelů (Otrokovice a Opava – Kylešovice) a v neposlední řadě při spolupráci ve Spolkové republice Německo resp. při stavbách na rodinných domech ve Stuttgartu a Ludwigsburgu a na výstavbě výrobních hal pro firmu Stihl. Dva komplexy rodinných domů v Konigsbrunnu a Augsburku, kde se prováděly podzemní garáže.

Od roku 1996 se firma konsolidovala a začala působit v České republice a to výstavbou rodinných domů v oblasti Olomouce. V oblasti Vojenského újezdu Libavá firma stavěla mimo jiné fotbalový stadion včetně veškerého zázemí, restauraci Kozlov a velkou opravu školy Slavkov. V posledních šesti letech firma spolupracuje s Rakouskou firmou Rittmann GmBh a firmou Werner Mayerhofer.

V Rakousku firma realizovala zakázky ve Wídni a okolí (Modling), jednalo se o rekonstrukce rodinných domků a stavba sádrokartonů ve výrobních halách.

Firma veškeré stavební zakázky provádí vyšším dodavatelstvím.